BALDŲ GAMYKLA – GRAFŲ BALDAI

“Grafų baldai” gamina klasikinio, modernaus, išskirtinio dizaino minkštus gobeleninius ir odinius bei korpusinius svetainės baldus, mežio masyvo baldus.

Grafų baldus sėkmė lydėjo nuo pirmos dienos. Didelė darbo metų patirtis leido įmonei sėkmingai plėtoti savo veiklą ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Jungtinėjė Karalystėje, Skandinavijos šalyse. Įsitvirtinimas kitų šalių rinkose, kuriose akcentuojamos naujausių technologijų tendencijos ir kokybės svarba, užtikrino įmonei, kokybiškos produkcijos gamintojos, vardą.
Šiuo metu įmonėje eksploatuojami modernūs šiuolaikiški įrengimai neatsilieka nuo didžiųjų Europos bendrovių, o kai kurias ir lenkia. Baldai toliau stebina ir džiugina žmones, kuriuos lengvai galima įsigyti įvairiose internetinėse parduotuvėse bei garsiose pasaulinio masto interneto platformose.

Trumpai

< ŽIŪRĖTI VIDEO

UAB „Grafų baldai“ vertina kiekvieną savo klientą ir skiria maksimalų dėmėsį susitarimams vykdyti. Suburtas kvalifikuotas, darnus kolektyvas, apjungiantis daug talentingų specialistų, kurie kryptingai ir sistemingai, įmonę veda bendrų tikslų linkme.

KLAUSYTI AUDIO GIDO >

Galerija

Kiti lankomi objektai

DVIRAČIŲ MUZIEJUS

GELEŽINĖ LAPĖ

CHAIMO FRENKELIO VILA-MUZIEJUS