SALDAINIŲ FABRIKAS RŪTA

Kai 1913 metais Šiaulių centre ant mažo medinio namelio pasirodė iškaba „Rūta“ ir dideliame katile Antanas Gricevičius pradėjo virti karamelę, niekas nesvajojo, kad po 100 metų mažas namelis pavirs į ilgiausiai veikiantį saldainių fabriką ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Didžiausias laimėtas UAB „Rūtos“ prizas – tai pirkėjų pripažinimas ir puikūs atsiliepimai! UAB „Rūta“ savo klientus džiugina ne tik per didžiąsias šv. Kalėdų, šv. Velykų šventes, ar daugelio mėgiamos šv. Valentino dienos proga, bet suteikia saldžių akimirkų kasdien. Įmonėje priimami ir individualūs užsakymai įvairiems saldumynams. Šokolado meistrai gali sukurti gaminius, skirtus tik Jums.

Atsižvelgiant į besikeičiančius pirkėjų poreikius, kasmet yra papildomas ne tik asortimentas, bet ir tobulinama gamybos technologija, parenkamos įvairesnės žaliavos, kuriamos naujos saldainių rūšys, kurios patiktų ir mažiems, ir dideliems. Naujai atgimusi „Rūta“ pirmenybę teikia natūralumui, ekologijai ir lietuviškoms žaliavoms. Lietuvoje išaugintos braškės, juodieji serbentai, šaltalankiai, moliūgai ir daugybė kitų lietuviškų ir egzotinių uogų, vaisių bei daržovių, bičių pienelis ir žiedadulkės, medus, riešutai „Rūtos“ fabrike virsta gardžiausiais juodojo, baltojo ar pieninio šokolado saldainių įdarais ar pagardais.

Trumpai

< ŽIŪRĖTI VIDEO

„Rūta” džiugina savo gerbėjus ne tik gardžiais gaminiais, bet kviečia lankytojus į 2012 metais duris atvėrusį „Rūtos” Šokolado muziejų susipažinti su beveik keturių tūkstantmečių šokolado istorija, sužinoti apie pirmuosius Lietuvos saldainių fabrikus, atrasti šokoladinių saldainių gamybos subtilybes, patiems gaminant šokoladinius skanėstus.

KLAUSYTI AUDIO GIDO >

Galerija

Kiti lankomi objektai

DVIRAČIŲ MUZIEJUS

GELEŽINĖ LAPĖ

CHAIMO FRENKELIO VILA-MUZIEJUS