TARPTAUTINIS ŠIAULIŲ ORO UOSTAS

Organizuojame visas antžemines paslaugas orlaiviams, keleiviams ir kroviniams. Veikia visos krovinių tvarkymo ir keleivių aptarnavimo tarnybos: pasienio kontrolės punktas, muitinės postas, muitinės sandėlis, fitosanitarinės patikros postas, valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Tarptautinis Šiaulių oro uostas yra įsikūręs vos 7 km nuo Šiaulių, kuris yra ketvirtas pagal dydį Lietuvos miestas, turintis gerai išvystytą pramonę, prekybą bei infrastruktūrą. Šiauliai gali pasigirti labai patogia geografine padėtimi – svarbūs ES greitkeliai „Via Baltica“ ir „Via Hanseatica“, jungiantys Berlyną, Varšuvą, Sankt Peterburgą, Helsinkį bei kitus didžiuosius miestus, susikerta šalia miesto.

Tarptautinis Šiaulių oro uostas yra vienintelis oro uostas Europos Sąjungos Rytinėje dalyje, kuris nei dieną nei naktį netaiko garso apribojimų. Ilgiausias Baltijos regione kilimo tūpimo takas su naujausia įranga leidžia priimti ir aptarnauti net ir didžiausius pasaulyje orlaivius visą parą ištisus metus net ir sudėtingiausiomis meteorologinėmis sąlygomis.

Trumpai

< ŽIŪRĖTI VIDEO

Įdomus faktas: Pagrindinio kilimo – tūpimo tako ilgis – 3500 m. plotis – 45 m. Iš viso yra 5 riedėjimo takai. Čia nuolat vyksta orlaivių judėjimas. Gausu karinių ir civilinių lėktuvų.

KLAUSYTI AUDIO GIDO >

Galerija

Kiti lankomi objektai

DVIRAČIŲ MUZIEJUS

GELEŽINĖ LAPĖ

CHAIMO FRENKELIO VILA-MUZIEJUS